AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Zapraszamy do nas wszystkie przedsiębiorstwa, jakie pragną sprzedać auta w właściwym stanie oraz zdobyć w zamian uczciwą kwotę. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednakże zwrócić uwagę na fakt, że dojdzie do rychłej, sprawnej i bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach jakie spełniają wszelkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas istotne znaczenie.

Mianowicie powinny to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w trafnym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jednakowoż to nie prowadzona przez nas działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych wozów. Jeżeli pragną Państwo zadać pomocnicze zapytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby też doliczyć, że jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak również te poleasingowe - też z chęcią się im przyjrzymy. Dodatkowo warto zapamiętać, że interesują nas tylko oraz wyłącznie auta w porządnym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, które tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co sprawia, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania dodatkowych informacji lub też także, jeżeli potrzebują Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić bądź też pisać pod wskazany adres e-mail. Należałoby oddać samochód właśnie w nasze ręce, ponieważ płacimy ściśle mówiąc odpowiednie stawki za samochody porządne technicznie. Zatroszczymy się także o darmowy transport samochodu. Żeby cała transakcja upłynęła możliwie jak najporządniej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z należącej do nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy wyłącznie prośbę o to, aby zgłaszać się do nas z autami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach