AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Uprzejmie zapraszamy do nas wszelkie firmy, które chcą sprzedać wozy w porządnym stanie i zdobyć w zamian uczciwą kwotę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najistotniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je błyskawicznie, sprawnie i bezproblemowo bezpośrednio od firm - tylko i wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas wybitnie istotne warunki.

Mianowicie powinny to być:

  • samochody bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w właściwym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie interesują nas żadne samochody - wraki. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jednak to nie prowadzona przez nas działka. Obszar samochodów, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli pragną Państwo zadać dodatkowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Warto też dołączyć, że jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak też te poleasingowe - także z chęcią się im przyjrzymy. Na domiar tego warto zapamiętać, że intrygują nas tylko i wyłącznie auta w dobrym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, które tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co powoduje, że to właśnie stworzony przez nas skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych informacji bądź też także, jeżeli pragną Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu szukać innego skupu, skoro za samochody w odpowiednim stanie technicznym zapłacimy Państwu rzeczywiście uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się również o darmowy transport auta. Żeby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najporządniej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z opisującej nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy tylko prośbę o to, by zgłaszać się do nas z autami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach