AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Zapraszamy do nas wszystkie przedsiębiorstwa, które pragną sprzedać wozy w dobrym stanie oraz zdobyć w zamian uczciwą kwotę. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najistotniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je prędko, sprawnie oraz bezproblemowo bezpośrednio od firm - tylko oraz wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas wybitnie ważne warunki.

Mianowicie powinny to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w dobrym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jednak to nie stworzona przez nas działka. My specjalizujemy się w nadzwyczajnej grupie skupowanych aut. Jeżeli chcą Państwo zadać dodatkowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy wyodrębnić, że z okazałą chęcią skoncentrujemy samochody powyższego typu poleasingowe, jak również te, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. W dodatku warto zapamiętać, że intrygują nas tylko i wyłącznie auta w poprawnym stanie technicznym, skupujemy samochody bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van i inne, jakie tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Co powoduje, że to właśnie stworzony przez nas skup samochodów należałoby wybrać?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych wiadomości czy też również, jeśli pragną Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować lub ewentualnie pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu poszukiwać innego skupu, skoro za samochody w odpowiednim stanie technicznym zapłacimy Państwu de facto uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się także o darmowy przewóz auta. Żeby cała transakcja upłynęła możliwie jak najporządniej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z naszej oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednakże o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach