AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Gorąco zapraszamy do nas wszelkie przedsiębiorstwa, jakie chcą sprzedać samochody w dobrym stanie i zdobyć w zamian uczciwą sumę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je prędko, sprawnie oraz bez problemu bezpośrednio od przedsiębiorców - jedynie i wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas niezmiernie istotne warunki.

Mianowicie powinny to być:

  • auta bezpośrednio od firm
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w poprawnym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie stworzona przez nas działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych wozów. Jeżeli chcą Państwo zadać ponadprogramowe zapytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy podkreślić, że z okazałą chęcią skoncentrujemy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak też te, jakie pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. Ponadto należałoby zapamiętać, że interesują nas tylko i wyłącznie auta w solidnym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, jakie tutaj wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co sprawia, że to właśnie stworzony przez nas skup samochodów należałoby wybrać?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych wiadomości bądź też też, jeżeli potrzebują Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować bądź pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu wypatrywać innego skupu, skoro za samochody w dobrym stanie technicznym zapłacimy Państwu w rzeczy samej uczciwe pieniądze. Zadbamy także o bezpłatny przewóz auta. By cała transakcja upłynęła możliwie jak najpoprawniej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z należącej do nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach