AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Uprzejmie zapraszamy do nas wszystkie przedsiębiorstwa, jakie pragną sprzedać samochody w należytym stanie oraz zyskać w zamian uczciwą sumę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy niemniej jednak zwrócić uwagę na fakt, iż dojdzie do prędkiej, sprawnej oraz bezproblemowej transakcji, jeżeli mowa o samochodach jakie spełniają wszystkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas ważne znaczenie.

Mianowicie powinny to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w dobrym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie intrygują nas żadne auta - wraki. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jakkolwiek to nie stworzona przez nas działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych samochodów. Jeśli chcą Państwo zadać poboczne zapytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby również doliczyć, że jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak również te poleasingowe - też z chęcią się im przyjrzymy. Ponadto należałoby zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz wyłącznie auta w trafnym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, które tutaj wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Dlaczego właśnie stworzony przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania dodatkowych wiadomości lub ewentualnie również, jeśli chcą Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować lub ewentualnie pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać samochód właśnie w nasze ręce, bo płacimy de facto odpowiednie stawki za samochody właściwe technicznie. Zadbamy też o darmowy transport auta. Pojawimy się w słusznym miejscu oraz we wcześniej ustalonej porze - tak by zaoszczędzić maksymalnie czas oraz doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu stron transakcji.

Serdecznie polecamy skorzystać z naszej oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach