AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody w trafnym stanie - uprzejmie zapraszamy do nas, zapewniamy faktycznie uczciwe stawki. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je błyskawicznie, sprawnie i bez problemu bezpośrednio od firm - tylko oraz wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas niezmiernie istotne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • samochody bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w właściwym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jakkolwiek to nie stworzona przez nas działka. Obszar aut, jakie są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli pragną Państwo zadać poboczne pytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Warto również dodać, że jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak także te poleasingowe - też z chęcią się im przyjrzymy. Co więcej warto zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz jedynie auta w poprawnym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van i inne, które tutaj wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Z jakiej przyczyny właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania dodatkowych informacji lub też też, jeśli chcą Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Należałoby oddać pojazd właśnie w nasze ręce, ponieważ płacimy de facto odpowiednie stawki za samochody solidne technicznie. Zatroszczymy się też o bezpłatny transport samochodu. Pojawimy się w dobrym miejscu i we wcześniej ustalonej porze - tak by zaoszczędzić maksymalnie czas i doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn internetowych transakcji.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z naszej oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z autami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach