AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeżeli mają Państwo na sprzedaż auta w należytym stanie - gorąco zapraszamy do nas, zapewniamy ściśle mówiąc uczciwe stawki. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednakże zwrócić szczególną uwagę na fakt, że dojdzie do szybkiej, sprawnej oraz bezproblemowej transakcji, jeżeli mowa o samochodach jakie spełniają wszelkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas istotne znaczenie.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w poprawnym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, jednakowoż to nie prowadzona przez nas działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych wozów. Jeżeli chcą Państwo zadać pomocnicze zapytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Warto też dodać, że jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak także te poleasingowe - również z chęcią się im przyjrzymy. W dodatku warto zapamiętać, że interesują nas tylko i jedynie auta w odpowiednim stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van oraz inne, które tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Z jakiego powodu właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych informacji bądź też, jeżeli chcą Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub ewentualnie pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu wyszukiwać innego skupu, skoro za samochody w poprawnym stanie technicznym zapłacimy Państwu w rzeczywistości uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się też o bezpłatny transport samochodu. Pojawimy się w odpowiednim miejscu oraz we wcześniej ustalonej porze - tak żeby zaoszczędzić maksymalnie czas i doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn transakcji.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z należącej do nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy tylko prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z autami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach