AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody w dobrym stanie - serdecznie zapraszamy do nas, zapewniamy w zasadzie uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy niemniej jednak zwrócić szczególną uwagę na fakt, że dojdzie do szybkiej, sprawnej i bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach które spełniają wszystkie niżej wymienione w szczegółach warunki, które mają dla nas istotne znaczenie.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w właściwym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie prowadzona przez nas działka. My specjalizujemy się w nadzwyczajnej grupie skupowanych samochodów. Jeśli pragną Państwo zadać dodatkowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy podkreślić, że z znaczną chęcią skoncentrujemy samochody powyższego typu poleasingowe, jak również te, jakie pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. W dodatku warto zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz jedynie auta w solidnym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van oraz inne, jakie tutaj wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Czemu właśnie stworzony przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania dodatkowych wiadomości lub też również, jeśli chcą Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub ewentualnie pisać pod wskazany adres e-mail. Należałoby oddać samochód właśnie w nasze ręce, gdyż płacimy ściśle mówiąc porządne stawki za samochody właściwe technicznie. Zatroszczymy się także o darmowy transport auta. Pojawimy się w dobrym miejscu oraz we wcześniej ustalonej porze - tak aby zaoszczędzić maksymalnie czas i doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu stron transakcji.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z naszej propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach