AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Uprzejmie zapraszamy do nas wszelkie firmy, jakie pragną sprzedać wozy w trafnym stanie i zyskać w zamian uczciwą sumę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je prędko, sprawnie i bez problemu bezpośrednio od firm - jedynie oraz wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas niezwykle istotne warunki.

Mianowicie powinny to być:

  • samochody bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w solidnym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, ale to nie prowadzona przez nas działka. Obszar samochodów, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeżeli chcą Państwo zadać poboczne pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy zaakcentować, że z wielką chęcią skoncentrujemy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak również te, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. Poza tym warto zapamiętać, że interesują nas tylko i jedynie auta w dobrym stanie technicznym, skupujemy samochody bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van oraz inne, które tutaj wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co powoduje, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów należałoby wybrać?

W razie chęci pozyskania pobocznych informacji bądź też też, jeśli potrzebują Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować czy też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu wyszukiwać innego skupu, skoro za samochody w solidnym stanie technicznym zapłacimy Państwu ściśle mówiąc uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się także o bezpłatny przewóz samochodu. Pojawimy się w słusznym miejscu i we wcześniej ustalonej porze - tak żeby zaoszczędzić maksymalnie czas oraz doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn internetowych transakcji.

Serdecznie polecamy skorzystać z naszej propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy niemniej jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach