AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeśli mają Państwo na sprzedaż auta w trafnym stanie - zapraszamy do nas, zapewniamy w rzeczywistości uczciwe stawki. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najistotniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je ekspresowo, sprawnie i bez problemu bezpośrednio od firm - jedynie i wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas wybitnie ważne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • samochody bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w właściwym stanie technicznym
  • yprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jakkolwiek to nie prowadzona przez nas działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych samochodów. Jeżeli chcą Państwo zadać ponadprogramowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby również dołożyć, że jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak także te poleasingowe - też z chęcią się im przyjrzymy. Oprócz tego należałoby zapamiętać, że interesują nas tylko i wyłącznie auta w poprawnym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, jakie tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Z jakiej przyczyny właśnie nasz skup samochodów?

W razie chęci pozyskania pobocznych wiadomości bądź też też, jeśli potrzebują Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub ewentualnie pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać samochód właśnie w nasze ręce, bo płacimy w istocie dobre stawki za samochody właściwe technicznie. Zatroszczymy się również o bezpłatny transport auta. Żeby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najporządniej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z należącej do nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, by zgłaszać się do nas z samochodami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach