AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeśli mają Państwo na sprzedaż wozy w solidnym stanie - serdecznie zapraszamy do nas, gwarantujemy w rzeczywistości uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy niemniej jednak zwrócić uwagę na fakt, iż dojdzie do szybkiej, sprawnej i bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach jakie spełniają wszystkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas istotne znaczenie.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od firm
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w poprawnym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie nasza idealna działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych aut. Jeśli pragną Państwo zadać akcesoryjne zapytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby też doliczyć, że jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak również te poleasingowe - także z chęcią się im przyjrzymy. Poza tym należałoby zapamiętać, że interesują nas tylko oraz wyłącznie auta w dobrym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, jakie tutaj wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Co sprawia, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych informacji bądź także, jeżeli chcą Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu poszukiwać innego skupu, skoro za samochody w solidnym stanie technicznym zapłacimy Państwu w samej rzeczy uczciwe pieniądze. Zadbamy też o bezpłatny transport auta. Aby cała transakcja upłynęła możliwie jak najlepiej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z opisującej nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z wozami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach