AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeśli mają Państwo na sprzedaż wozy w solidnym stanie - uprzejmie zapraszamy do nas, gwarantujemy w zasadzie uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednakże zwrócić szczególną uwagę na fakt, że dojdzie do szybkiej, sprawnej i bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach jakie spełniają wszelkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas ważne znaczenie.

Mianowicie powinny to być:

  • auta bezpośrednio od firm
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w właściwym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, ale to nie stworzona przez nas działka. Obszar samochodów, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeżeli chcą Państwo zadać pomocnicze zapytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby również dołączyć, że jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak także te poleasingowe - też z chęcią się im przyjrzymy. Poza tym warto zapamiętać, że interesują nas tylko i jedynie auta w właściwym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, jakie tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Co powoduje, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów należałoby wybrać?

W razie chęci pozyskania dodatkowych informacji bądź także, jeżeli potrzebują Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować czy też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu poszukiwać innego skupu, skoro za samochody w solidnym stanie technicznym zapłacimy Państwu faktycznie uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się też o bezpłatny transport samochodu. Żeby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najpoprawniej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z naszej propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednakże o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach