AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody w trafnym stanie - zapraszamy do nas, gwarantujemy de facto uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednakże zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż dojdzie do szybkiej, sprawnej i bezproblemowej transakcji, jeżeli mowa o samochodach jakie spełniają wszystkie niżej wymienione w szczegółach warunki, które mają dla nas istotne znaczenie.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w odpowiednim stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, jakkolwiek to nie nasza idealna działka. Obszar wozów, jakie są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli pragną Państwo zadać akcesoryjne zapytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Warto także dołączyć, że jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak również te poleasingowe - również z chęcią się im przyjrzymy. Co więcej należałoby zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz jedynie auta w dobrym stanie technicznym, skupujemy samochody bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, które tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Z jakiego powodu właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania dodatkowych wiadomości lub również, jeśli chcą Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić bądź też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu wypatrywać innego skupu, skoro za samochody w poprawnym stanie technicznym zapłacimy Państwu w zasadzie uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się też o darmowy przewóz auta. Pojawimy się w odpowiednim miejscu oraz we wcześniej ustalonej porze - tak by zaoszczędzić maksymalnie czas oraz doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn internetowych transakcji.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z opisującej nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach