AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeżeli mają Państwo na sprzedaż wozy w porządnym stanie - serdecznie zapraszamy do nas, zapewniamy ściśle mówiąc uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je błyskawicznie, sprawnie oraz bezproblemowo bezpośrednio od przedsiębiorców - jedynie i wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas bardzo istotne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w porządnym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, lecz to nie nasza działka. Obszar wozów, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli chcą Państwo zadać dodatkowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby też dołożyć, że jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak też te poleasingowe - również z chęcią się im przyjrzymy. Na dodatek należałoby zapamiętać, że intrygują nas tylko i jedynie auta w poprawnym stanie technicznym, skupujemy samochody bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van oraz inne, które tutaj wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co powoduje, że to właśnie stworzony przez nas skup samochodów należałoby wybrać?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych informacji bądź też również, jeżeli pragną Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować czy też pisać pod wskazany adres e-mail. Należałoby oddać pojazd właśnie w nasze ręce, ponieważ płacimy rzeczywiście dobre stawki za samochody właściwe technicznie. Zatroszczymy się też o darmowy przewóz auta. Pojawimy się w dobrym miejscu oraz we wcześniej ustalonej porze - tak by zaoszczędzić maksymalnie czas i doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn internetowych transakcji.

Serdecznie polecamy skorzystać z należącej do nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednakże o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach