AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeśli mają Państwo na sprzedaż auta w dobrym stanie - gorąco zapraszamy do nas, gwarantujemy właściwie uczciwe stawki. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je ekspresowo, sprawnie i bezproblemowo bezpośrednio od przedsiębiorców - jedynie i wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas nadzwyczaj ważne warunki.

Mianowicie powinny to być:

  • samochody bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w solidnym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, jednak to nie nasza idealna działka. My specjalizujemy się w nadzwyczajnej grupie skupowanych wozów. Jeżeli pragną Państwo zadać pomocnicze zapytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy zaakcentować, że z znaczną chęcią skupimy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak również te, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. Dodatkowo warto zapamiętać, że intrygują nas tylko i wyłącznie auta w dobrym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van oraz inne, jakie tutaj wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Dlaczego właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania pobocznych wiadomości lub ewentualnie także, jeżeli potrzebują Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub ewentualnie pisać pod wskazany adres e-mail. Należałoby oddać samochód właśnie w nasze ręce, albowiem płacimy w istocie dobre stawki za samochody właściwe technicznie. Zatroszczymy się też o bezpłatny przewóz auta. Pojawimy się w dobrym miejscu i we wcześniej ustalonej porze - tak żeby zaoszczędzić maksymalnie czas oraz doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu stron internetowych transakcji.

Serdecznie polecamy skorzystać z należącej do nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach