AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Serdecznie zapraszamy do nas wszystkie firmy, które pragną sprzedać auta w porządnym stanie i zyskać w zamian uczciwą sumę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednakże zwrócić uwagę na fakt, iż dojdzie do szybkiej, sprawnej i bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach jakie spełniają wszystkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas ważne znaczenie.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w porządnym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie interesują nas żadne auta - wraki. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jednakowoż to nie nasza idealna działka. My specjalizujemy się w nadzwyczajnej grupie skupowanych aut. Jeżeli pragną Państwo zadać dodatkowe zapytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Warto również dołożyć, że jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak też te poleasingowe - również z chęcią się im przyjrzymy. Poza tym warto zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz jedynie auta w należytym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, jakie tutaj wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Co sprawia, że to właśnie stworzony przez nas skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania pobocznych wiadomości lub też też, jeśli potrzebują Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu poszukiwać innego skupu, skoro za samochody w porządnym stanie technicznym zapłacimy Państwu w samej rzeczy uczciwe pieniądze. Zadbamy także o bezpłatny przewóz auta. Aby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najprawidłowiej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z należącej do nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednakże o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach