AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Uprzejmie zapraszamy do nas wszelkie przedsiębiorstwa, jakie chcą sprzedać samochody w właściwym stanie oraz zdobyć w zamian uczciwą kwotę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy niemniej jednak zwrócić uwagę na fakt, iż dojdzie do prędkiej, sprawnej oraz bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach jakie spełniają wszystkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas ważne znaczenie.

Mianowicie powinny to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w należytym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie interesują nas żadne samochody - wraki. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie prowadzona przez nas działka. My specjalizujemy się w nadzwyczajnej grupie skupowanych samochodów. Jeżeli chcą Państwo zadać ponadprogramowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy naświetlić, że z wielką chęcią skoncentrujemy samochody powyższego typu poleasingowe, jak także te, które pochodzą z lokalnej sieci dealerskiej. Co więcej należałoby zapamiętać, że intrygują nas tylko i jedynie auta w należytym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, jakie tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Dlaczego właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania dodatkowych wiadomości czy też również, jeśli pragną Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać pojazd właśnie w nasze ręce, albowiem płacimy w istocie dobre stawki za samochody porządne technicznie. Zatroszczymy się również o darmowy przewóz samochodu. Pojawimy się w słusznym miejscu oraz we wcześniej ustalonej porze - tak żeby zaoszczędzić maksymalnie czas oraz doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu stron internetowych transakcji.

Serdecznie polecamy skorzystać z opisującej nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach