AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody w trafnym stanie - zapraszamy do nas, gwarantujemy w samej rzeczy uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je ekspresowo, sprawnie oraz bez problemu bezpośrednio od firm - jedynie oraz wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas wybitnie istotne warunki.

Mianowicie powinny to być:

  • samochody bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w trafnym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, lecz to nie nasza idealna działka. Obszar wozów, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeżeli pragną Państwo zadać poboczne zapytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy naświetlić, że z dużą chęcią skoncentrujemy samochody powyższego typu poleasingowe, jak również te, które pochodzą z lokalnej sieci dealerskiej. Poza tym warto zapamiętać, że interesują nas tylko i jedynie auta w właściwym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, które tutaj wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co powoduje, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych informacji lub też także, jeżeli chcą Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić bądź też pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać pojazd właśnie w nasze ręce, gdyż płacimy w gruncie rzeczy solidne stawki za samochody solidne technicznie. Zadbamy też o darmowy przewóz auta. Pojawimy się w słusznym miejscu i we wcześniej ustalonej porze - tak by zaoszczędzić maksymalnie czas oraz doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu stron transakcji.

Serdecznie polecamy skorzystać z należącej do nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy niemniej jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach