AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Uprzejmie zapraszamy do nas wszystkie przedsiębiorstwa, które chcą sprzedać auta w trafnym stanie i zyskać w zamian uczciwą kwotę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najistotniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je szybko, sprawnie oraz bez problemu bezpośrednio od firm - tylko i wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas nadzwyczaj ważne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od firm
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w właściwym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie stworzona przez nas działka. Obszar samochodów, jakie są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli chcą Państwo zadać dodatkowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby także dorzucić, że jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak także te poleasingowe - także z chęcią się im przyjrzymy. W dodatku należałoby zapamiętać, że interesują nas tylko oraz jedynie auta w solidnym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, jakie tutaj wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Dlaczego właśnie stworzony przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych wiadomości lub ewentualnie również, jeżeli pragną Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić bądź pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać pojazd właśnie w nasze ręce, bo płacimy rzeczywiście właściwe stawki za samochody porządne technicznie. Zatroszczymy się także o darmowy transport samochodu. Żeby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najporządniej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z należącej do nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy tylko prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z wozami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach