AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeśli mają Państwo na sprzedaż wozy w właściwym stanie - uprzejmie zapraszamy do nas, gwarantujemy rzeczywiście uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je ekspresowo, sprawnie i bez problemu bezpośrednio od firm - jedynie oraz wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas niezmiernie ważne warunki.

Mianowicie powinny to być:

  • samochody bezpośrednio od firm
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w solidnym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie intrygują nas żadne auta - wraki. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie nasza działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych samochodów. Jeżeli chcą Państwo zadać poboczne zapytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy naświetlić, że z znaczną chęcią skoncentrujemy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak również te, jakie pochodzą z lokalnej sieci dealerskiej. Prócz tego należałoby zapamiętać, że interesują nas tylko oraz wyłącznie auta w właściwym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, które tutaj wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Z jakiego powodu właśnie nasz skup samochodów?

W razie chęci pozyskania dodatkowych wiadomości bądź też, jeśli potrzebują Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Należałoby oddać samochód właśnie w nasze ręce, albowiem płacimy w rzeczywistości porządne stawki za samochody odpowiednie technicznie. Zadbamy też o darmowy transport samochodu. Pojawimy się w dobrym miejscu i we wcześniej ustalonej porze - tak aby zaoszczędzić maksymalnie czas i doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn internetowych transakcji.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z należącej do nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy tylko prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z samochodami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach