AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Gorąco zapraszamy do nas wszystkie firmy, jakie pragną sprzedać samochody w odpowiednim stanie oraz zdobyć w zamian uczciwą sumę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je szybko, sprawnie oraz bezproblemowo bezpośrednio od firm - jedynie oraz wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas niesłychanie ważne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w dobrym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie nasza działka. Obszar aut, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeżeli pragną Państwo zadać poboczne pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Warto także dołączyć, że jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak również te poleasingowe - także z chęcią się im przyjrzymy. Ponadto należałoby zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz wyłącznie auta w porządnym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, które tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Co powoduje, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania pobocznych wiadomości lub również, jeśli potrzebują Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić bądź też pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać samochód właśnie w nasze ręce, bo płacimy właściwie odpowiednie stawki za samochody solidne technicznie. Zadbamy również o bezpłatny przewóz samochodu. Żeby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najprawidłowiej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z naszej oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy wyłącznie prośbę o to, by zgłaszać się do nas z wozami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach