AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeżeli mają Państwo na sprzedaż auta w należytym stanie - serdecznie zapraszamy do nas, zapewniamy w samej rzeczy uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je szybko, sprawnie oraz bezproblemowo bezpośrednio od firm - tylko i wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas niesłychanie ważne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w należytym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie interesują nas żadne auta - wraki. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie prowadzona przez nas działka. Obszar wozów, jakie są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli pragną Państwo zadać ponadprogramowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy wyodrębnić, że z dużą chęcią skoncentrujemy samochody powyższego typu poleasingowe, jak także te, jakie pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. Do tego warto zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz wyłącznie auta w odpowiednim stanie technicznym, skupujemy samochody bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, jakie tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Co powoduje, że to właśnie stworzony przez nas skup samochodów należałoby wybrać?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych informacji bądź także, jeśli chcą Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować bądź pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać pojazd właśnie w nasze ręce, albowiem płacimy naprawdę dobre stawki za samochody dobre technicznie. Zatroszczymy się także o bezpłatny transport auta. By cała transakcja upłynęła możliwie jak najpoprawniej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z naszej propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach