AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Serdecznie zapraszamy do nas wszelkie firmy, jakie pragną sprzedać samochody w właściwym stanie oraz zyskać w zamian uczciwą kwotę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je prędko, sprawnie i bez problemu bezpośrednio od firm - jedynie oraz wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas wybitnie ważne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w dobrym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie interesują nas żadne samochody - wraki. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie stworzona przez nas działka. Obszar wozów, jakie są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli pragną Państwo zadać ponadprogramowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy zaakcentować, że z wielką chęcią skoncentrujemy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak też te, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. Na dodatek należałoby zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz jedynie auta w solidnym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van i inne, które tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Czemu właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania dodatkowych wiadomości lub też także, jeśli potrzebują Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu wypatrywać innego skupu, skoro za samochody w trafnym stanie technicznym zapłacimy Państwu w istocie uczciwe pieniądze. Zadbamy również o darmowy przewóz samochodu. Pojawimy się w odpowiednim miejscu i we wcześniej ustalonej porze - tak żeby zaoszczędzić maksymalnie czas oraz doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn transakcji.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z opisującej nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy niemniej jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach