AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeżeli mają Państwo na sprzedaż wozy w trafnym stanie - zapraszamy do nas, gwarantujemy w zasadzie uczciwe stawki. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednak zwrócić uwagę na fakt, że dojdzie do rychłej, sprawnej oraz bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach które spełniają wszelkie niżej wymienione w szczegółach warunki, które mają dla nas ważne znaczenie.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od firm
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w poprawnym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie intrygują nas żadne samochody - wraki. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jakkolwiek to nie stworzona przez nas działka. My specjalizujemy się w nadzwyczajnej grupie skupowanych aut. Jeśli chcą Państwo zadać akcesoryjne pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Warto też dorzucić, że jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak także te poleasingowe - także z chęcią się im przyjrzymy. Ponadto warto zapamiętać, że interesują nas tylko i wyłącznie auta w właściwym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van i inne, które tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Z jakiego powodu właśnie nasz skup samochodów?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych informacji lub też również, jeżeli pragną Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić bądź też pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać pojazd właśnie w nasze ręce, bo płacimy w gruncie rzeczy właściwe stawki za samochody odpowiednie technicznie. Zatroszczymy się również o bezpłatny przewóz samochodu. Pojawimy się w dobrym miejscu i we wcześniej ustalonej porze - tak by zaoszczędzić maksymalnie czas i doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn transakcji.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z należącej do nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy niemniej jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach