AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeżeli mają Państwo na sprzedaż auta w porządnym stanie - gorąco zapraszamy do nas, zapewniamy w rzeczywistości uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednakże zwrócić uwagę na fakt, że dojdzie do rychłej, sprawnej oraz bezproblemowej transakcji, jeżeli mowa o samochodach jakie spełniają wszelkie niżej wymienione w szczegółach warunki, które mają dla nas ważne znaczenie.

Mianowicie powinny to być:

  • samochody bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w trafnym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, jakkolwiek to nie nasza działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych aut. Jeżeli pragną Państwo zadać akcesoryjne pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy podkreślić, że z znaczną chęcią skupimy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak także te, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. Do tego warto zapamiętać, że intrygują nas tylko i wyłącznie auta w właściwym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van i inne, które tutaj wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co powoduje, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych informacji bądź też również, jeśli chcą Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu poszukiwać innego skupu, skoro za samochody w należytym stanie technicznym zapłacimy Państwu w rzeczy samej uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się także o bezpłatny przewóz samochodu. Aby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najprzyzwoiciej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z należącej do nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy tylko prośbę o to, by zgłaszać się do nas z samochodami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach