AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Serdecznie zapraszamy do nas wszelkie firmy, które pragną sprzedać wozy w dobrym stanie oraz zyskać w zamian uczciwą sumę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednakże zwrócić uwagę na fakt, że dojdzie do rychłej, sprawnej i bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach które spełniają wszystkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas ważne znaczenie.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w właściwym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, lecz to nie prowadzona przez nas działka. Obszar wozów, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeżeli pragną Państwo zadać akcesoryjne pytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby również dorzucić, że jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak również te poleasingowe - także z chęcią się im przyjrzymy. W dodatku warto zapamiętać, że interesują nas tylko i jedynie auta w trafnym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, które tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co sprawia, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania dodatkowych wiadomości lub też, jeśli chcą Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować lub pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać pojazd właśnie w nasze ręce, albowiem płacimy w zasadzie porządne stawki za samochody porządne technicznie. Zatroszczymy się też o darmowy przewóz auta. Żeby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najporządniej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z opisującej nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, by zgłaszać się do nas z autami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach