AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Gorąco zapraszamy do nas wszystkie firmy, które pragną sprzedać samochody w właściwym stanie i zdobyć w zamian uczciwą sumę. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najistotniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je szybko, sprawnie i bez problemu bezpośrednio od firm - jedynie oraz wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas niesłychanie istotne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od firm
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w porządnym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, lecz to nie nasza idealna działka. My specjalizujemy się w nadzwyczajnej grupie skupowanych samochodów. Jeśli pragną Państwo zadać dodatkowe zapytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy naświetlić, że z znaczną chęcią skoncentrujemy samochody powyższego typu poleasingowe, jak również te, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. W dodatku warto zapamiętać, że interesują nas tylko oraz jedynie auta w właściwym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, które tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Dlaczego właśnie stworzony przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania dodatkowych wiadomości lub też też, jeżeli potrzebują Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować czy też pisać pod wskazany adres e-mail. Należałoby oddać pojazd właśnie w nasze ręce, ponieważ płacimy rzeczywiście właściwe stawki za samochody dobre technicznie. Zatroszczymy się też o darmowy przewóz auta. Pojawimy się w odpowiednim miejscu oraz we wcześniej ustalonej porze - tak aby zaoszczędzić maksymalnie czas oraz doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn internetowych transakcji.

Serdecznie polecamy skorzystać z naszej oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z autami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach