AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę kujawsko-pomorskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych.  Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 735 800 700

Skup samochodowy pierwszorzędny na rynku to właśnie ten o którym tu poczytasz, z jakim będziesz miał tu do czynienia. Wszystko, co musisz zrobić to właśnie wejść na witrynę, a już na pierwszy rzut oka będziesz wiedział jak wiele zdobędziesz wybierając skonstruowany przez nas auto skup - rzecz jasna, nic nie tracąc. A w związku z tym, że naturalnie jest to skup aut za gotówkę - nie ma przesłania jaki samochód trafi w nasze ręce, zawsze każdy kontrahent dostanie za dany model naprawdę uczciwe pieniądze. Przy wycenie bierzemy pod uwagę rzeczy takie jak stan samochodu, jego waga, rocznik oraz model. Ciekawi nas skup pojazdów osobowych i dostawczych, jednak też terenowych. Toteż jak widać nie ma w tym temacie ograniczeń, natomiast korzyści z tego wynikające są ściśle mówiąc bardzo wyraźne. 

Kolejna kwestia jest taka, że przyjmujemy samochody nie wyłącznie wszelkiego rodzaju w każdym stanie technicznym, też te bez znaczącego OC. Nie broń się w następstwie tego przed zatelefonowaniem do nas jeżeli nie masz ubezpieczenia - dla nas to żaden problem. I podobnie, jeżeli nie masz ważnych badań technicznych też możesz do nas śmiało pisać. Pragniesz skorzystać? Toteż jeśli masz coś dla nas - jakiś miły lub też mniej miły dla oka pojazd na czterech kółkach - napisz, zadzwoń. Przyjedziemy na miejsce wskazane przez ciebie, dokonamy wyceny - zrobimy wszystko tak, by obie strony był jak w największym stopniu zadowolone. Jeśli pragniesz wiedzieć znacznie więcej bez jakichkolwiek zahamowań wpadnij na prowadzoną przez nas witrynę.

 

NOVICARS
Sebastian Nowicki

SKUP AUT
 AUTO KOMIS

 ZAMIANA

NIP: 8371289499
REGON: 147311460

 

Czynne:
24 godziny na dobę
7 dni w tygodniu

 

Wyceń swój pojazd: 
Tel. 735 800 700
E-mail: skupyaut@op.pl

www.novicars.pl
www.novicars.otomoto.pl

https://www.pl-pl.facebook.com/autokomisnovicars/

 

SKUPUJEMY:

- wszystkie marki i modele
- auta osobowe od 2003 roku

- auta całe, sprawne techniczne
- od osób prywatnych

- od pierwszych właścicieli 

- z banków

- z firm leasingowych

- z flot

NIE SKUPUJEMY:

- aut sprowadzonych z Anglii

- aut niezarejestrowanych w kraju

- aut na złom

Nie prowadzimy sprzedaży części samochodowych.

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach