AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę kujawsko-pomorskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych.  Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 735 800 700

Skup samochodowy perfekcyjny na rynku to właśnie ten o jakim tu poczytasz, z którym będziesz miał tu do czynienia. Wszystko, co powinieneś uczynić to naturalnie wejść na stronę internetową, a już na pierwszy rzut oka będziesz wiedział jak wiele zyskasz wybierając nasz auto skup - rzecz jasna, nic nie tracąc. A w związku z tym, że bezsprzecznie jest to skup wozów za gotówkę - nie ma przesłania jaki pojazd trafi w nasze ręce, zawsze każdy konsument dostanie za dany model w samej rzeczy uczciwe pieniądze. Przy wycenie bierzemy pod uwagę rzeczy takie jak stan samochodu, jego waga, rocznik oraz model. Jeżeli chodzi o rodzaj samochodów to przyjmujemy nie wyłącznie osobowe, jakkolwiek także dostawcze bądź także terenowe. W następstwie tego widzisz, że nie utrudniamy - jednakowoż ułatwiamy sprawę, a Ty masz prawo przy tym wszystkim właściwie mnóstwo skorzystać. 

Następna sprawa jest taka, że przyjmujemy wozy nie wyłącznie wszelkiego rodzaju w każdym stanie technicznym, także te bez ważnego OC. Wobec tego jeśli z żadnych przyczyn zapomniałeś o wykupieniu ubezpieczenia niech w żaden sposób to cię nie powstrzymuje od zatelefonowania do nas. I podobnie, jeżeli nie masz istotnych badań technicznych również możesz do nas śmiało pisać. Zaintrygowany? Napisz albo zatelefonuj jeśli tylko chcesz przekazać nam jakiś z wyżej wymienionych samochodów oraz dostać za niego uczciwą zapłatę. Przyjedziemy na miejsce wskazane przez ciebie, dokonamy wyceny - zrobimy wszystko tak, by obie strony był jak w największym stopniu zadowolone. Jeśli pragniesz wiedzieć więcej bez żadnego ale zajrzyj na opisującą nas domenę.

 

NOVICARS
Sebastian Nowicki

SKUP AUT
 AUTO KOMIS

 ZAMIANA

NIP: 8371289499
REGON: 147311460

 

Czynne:
24 godziny na dobę
7 dni w tygodniu

 

Wyceń swój pojazd: 
Tel. 735 800 700
E-mail: skupyaut@op.pl

www.novicars.pl
www.novicars.otomoto.pl

https://www.pl-pl.facebook.com/autokomisnovicars/

 

SKUPUJEMY:

- wszystkie marki i modele
- auta osobowe od 2003 roku

- auta całe, sprawne techniczne
- od osób prywatnych

- od pierwszych właścicieli 

- z banków

- z firm leasingowych

- z flot

NIE SKUPUJEMY:

- aut sprowadzonych z Anglii

- aut niezarejestrowanych w kraju

- aut na złom

Nie prowadzimy sprzedaży części samochodowych.

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach