AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę kujawsko-pomorskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych.  Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 735 800 700

Skup samochodowy pierwszorzędny na rynku to właśnie ten o jakim tutaj poczytasz, z którym będziesz miał tutaj do czynienia. Po prostu wpadnij na opisującą nas stronę internetową i od razy ujrzysz wskutek tego tak twierdzimy, z jakiej przyczyny właśnie stworzony przez nas auto skup jest perfekcyjny z najlepszych. A w związku z tym, że naturalnie jest to skup samochodów za gotówkę - nie ma znaczenia jaki samochód trafi w nasze ręce, zawsze każdy kontrahent dostanie za dany model rzeczywiście uczciwe pieniądze. Weźmiemy pod szczególną uwagę przy wycenie również jego stan, wagę, model jak oraz rocznik. Jeżeli chodzi o rodzaj samochodów to przyjmujemy nie jedynie osobowe, jednak także dostawcze czy też także terenowe. Właśnie dlatego widzisz, że nie utrudniamy - lecz ułatwiamy sprawę, a Ty możesz przy tym wszystkim w rzeczy samej sporo skorzystać. 

Następna kwestia jest taka, że przyjmujemy samochody nie wyłącznie wszelkiego rodzaju w dowolnym stanie technicznym, też te bez istotnego OC. Wobec tego jeżeli z jakichkolwiek przyczyn zapomniałeś o wykupieniu ubezpieczenia niech w żaden sposób to cię nie powstrzymuje od zadzwonienia do nas. Tak samo, jeżeli chodzi o kwestię sprawdzenia stanu technicznego samochodu bowiem przyjmujemy pojazdy także bez znaczących badań technicznych. Zainteresowany? Napisz lub zatelefonuj jeśli tylko chcesz przekazać nam jakiś z wyżej wymienionych samochodów oraz dostać za niego uczciwą zapłatę. Trafimy do Ciebie, zajmiemy się profesjonalną wyceną, nie martw się - każdy z nas będzie usatysfakcjonowany. Znacznie więcej istotnych informacji bezsprzecznie znajdziesz na naszej domenie.

 

NOVICARS
Sebastian Nowicki

SKUP AUT
 AUTO KOMIS

 ZAMIANA

NIP: 8371289499
REGON: 147311460

 

Czynne:
24 godziny na dobę
7 dni w tygodniu

 

Wyceń swój pojazd: 
Tel. 735 800 700
E-mail: skupyaut@op.pl

www.novicars.pl
www.novicars.otomoto.pl

https://www.pl-pl.facebook.com/autokomisnovicars/

 

SKUPUJEMY:

- wszystkie marki i modele
- auta osobowe od 2003 roku

- auta całe, sprawne techniczne
- od osób prywatnych

- od pierwszych właścicieli 

- z banków

- z firm leasingowych

- z flot

NIE SKUPUJEMY:

- aut sprowadzonych z Anglii

- aut niezarejestrowanych w kraju

- aut na złom

Nie prowadzimy sprzedaży części samochodowych.

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach