AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę pomorskie - całe Pomorze

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 502 620 705

Jesteś jednym z tych, którym pomocny skup aut na najwyższym poziomie? Skup samochodów za gotówkę, któremu wolno uwierzyć to coś czego potrzebujesz? Mówisz - masz, a my czekamy na ciebie! Ten stworzony przez nas skup pojazdów osobowych oraz dostawczych, jak również terenowych to nasza odpowiedź na nasze potrzeby. Czy samochód jaki chcesz oddać w nasze ręce ucierpiał z powodu korozji? Być może jest to samochód powypadkowy? Czyżby dotknęła go katastrofa pożaru? To nie ma znaczenia, albowiem my zajmiemy się nawet w ten sposób zdezelowanymi autami, ty tylko musisz nam o tym dać znać, a się tym zajmiemy. 

Rzecz jasna jeśli pragniesz zrobić miejsce w garażu dla innowacyjnego samochodu to tym który pragniesz oddać także się zajmiemy. Dostaniesz gotówkę - z pewnością się przyda. 

To ile dostaniesz w głównej mierze zależy od rocznika, modelu i wagi pojazdu z jakim będziemy posiadać do czynienia. Jeżeli będziesz usatysfakcjonowany proponowaną kwotą - a z pewnością będziesz - dobijemy targu. Transport to kolejna rzecz o jaką w rzeczywistości nie musisz się niepokoić, nawet jeżeli ten samochód nie ma znaczącego OC lub także nie ma obowiązujących badań. Tak czy inaczej wyjdziesz na walor stąd naszym zdaniem nie powinieneś nad tym mocno rozmyślać, prawidłowiej jak od razu przejdziemy do ścisłych warunków kooperacji.  

To u nas dostaniesz walory, to jest fakt który potwierdza w istocie szerokie grono konsumentów. Chcesz do nich dołączyć? Czekamy na Ciebie.

test


INFORMACJE Z NASZEGO BLOGA

JAK ZACHOWAĆ SIĘ PODCZAS KOLIZJI CZY WYPADKU?


Wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego. Jest to niezależne od tego czy posiadamy prawo jazdy, czy też nie. Uczestnikiem ruchu drogowego od zawsze jest zarówno kierowca pojazdu mechanicznego, rowerzysta, jak i pieszy, który porusza się tylko chodnikiem i w miejscach wyznaczonych przez pasy drogowe. Zachowanie ostrożności i stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania to na drodze podstawa. Nie ufam ani sobie, ani też nikomu innemu. Dzięki temu zachowuje odpowiednią ostrożność, jestem skoncentrowany i mogę naprawdę być choć trochę spokojnym o swoje bezpieczeństwo. Czasem zdarza się jednak i tak, czy tego chcemy, czy nie jesteśmy świadkami, ofiarami lub sprawcami wypadku lub kolizji drogowej. Zachowania w takich sytuacjach są raczej standardowe, ale warto o nich przypominać.

Po pierwsze: zachowanie spokoju i zabezpieczenie pasażerów/ofiar

Wiadomo, że każdy incydent drogowy wprowadza nerwową atmosferę, ale przy każdym też trzeba działać trzeźwo i rozsądnie. Nawet jeśli jesteśmy uczestnikami czy sprawcami niewielkiej kolizji powinniśmy zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów. Czasem nawet pozornie niewielkie zdarzenie może być zgubne w skutkach. Dlatego jeśli odczuwasz dyskomfort, ból, niepokój po takiej kolizji czy wypadku, to w każdym momencie, a najlepiej na początku, wezwij pogotowie ratunkowe. To samo tyczy się pasażerów. Kierowca, który uczestniczy w kolizji drogowej, czyli zdarzeniu bez ofiar wypadku, bez uszkodzenia ciała pasażerów i kierowców powinien w porozumieniu z drugą stroną zadecydować, czy sprawa ma być zgłoszona na policji, czy załatwiona poprzez spisanie oświadczenia o winie przez jedną ze stron. To znacznie ułatwia wszystkie procedury i oszczędza czas, ale czasem naprawdę warto zdecydować się na spisanie oświadczenia niż ciąganie się po posterunkach policji i na salach sądowych.

Czytaj więcej ...

 

CZY WARTO KUPIĆ HYBRYDĘ?


Czym jest hybryda? Dlaczego w świecie motoryzacyjnym uchodzi za prawdziwe zjawisko? Czy warto ją kupić? Jakie są minusy i plusy jazdy hybrydą? Te pytania pojawiają się zawsze w kontekście rozmów o niestandardowych tworach motoryzacji. Takim tworem niewątpliwie jest hybryda. 

Hybryda to nic innego jak auto, które posiada dwa silniki:

  • elektryczny,
  • spalinowy.

Nawet bardzo doświadczenie kierowcy i ci, którzy zajmują się samochodami zawodowo twierdzą, że jazda hybrydą to niezapomniane wrażenia. Warto dodać, że produkcją hybrydy zajmują się wiodące marki samochodowe na świecie. Kiedyś hybryda była nazywana fanaberią dla tych, których chcą być eko. W tym momencie jest to częsty wybór tych, którzy szukają w samochodach lepszej jazdy i rzeczywiście cenią sobie dbałość o środowisko. Hybrydę w tym momencie można kupić nawet używaną w całkiem niezłej cenie. Są to niewątpliwie samochody, które coraz częściej będziemy spotykać na polskich drogach. 

Czytaj więcej ...

 

PŁYTA POŚLIZGOWA


Kurs prawa jazdy obejmuje zaledwie 30 godzin praktyki dla każdego, kto chce stać się prawdziwym kierowcą. Wszyscy są zgodni, co do tego, że to zdecydowanie za mało i tak naprawdę dopiero pierwsza samodzielne jazdy po zdaniu egzaminu są prawdziwą szkołą jazdy. W każdym wypadku trzeba być bardzo ostrożnym. Każdy świeżo upieczony kierowca jest osobą, która powinna być szczególnie wyczulona na sytuację panującą na drodze, w tym warunki atmosferyczne. Pogoda i prowadzenie auta to dwa nierozłączne elementy. Wiele bowiem zależy od tego w jakich warunkach prowadzimy samochód, wiele razy pogoda pasuje nam motoryzacyjne plany. 

W trakcie kursy na prawo jazdy być może będzie dane nam być świadkiem jakichś niebezpiecznych sytuacji drogowych wywołanych przez niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ale wszystko też zależy do pory roku, w której na ten kurs uczęszczamy. Najwięcej sytuacji kryzysowych odczuwamy bowiem przy mokrej i śliskiej nawierzchni.

Czytaj więcej ...