AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę świętokrzyskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 502 620 705

Jesteś jednym z tych, którym potrzebny skup na najwyższym poziomie? Przede wszystkim zależy Tobie na tym, żeby był to wprawny skup za gotówkę? Mówisz - masz, a my wyczekujemy na ciebie! Ten skonstruowany przez nas skup pojazdów osobowych i dostawczych, jak również terenowych to nasza odpowiedź na nasze potrzeby. Czy pojazd jaki chcesz oddać w nasze ręce ucierpiał z powodu korozji? A może brał udział w wypadku? A być może stało się tak, że jest po pożarze? Bez względu na to który z tych powodów jest tym, czemu właśnie Ty musisz się pozbyć swojego samochodu - z chęcią się tym zajmiemy oraz cię wyręczymy. 

Niewątpliwie, wozy w wspaniałym stanie też przyjmujemy np. jeśli pozbywasz się aktualnego, aby zrobić miejsce na śmiały model. A gotówka którą dostaniesz przyda się na oryginalny model. Rzecz jasna to o jakiej kwocie mowa jest uzależnione od stanu, modelu, rocznika i wagi pojazdu który od Ciebie dostaniemy. Jeśli będziesz usatysfakcjonowany proponowaną kwotą - a z pewnością będziesz - dobijemy targu. Zajmiemy się przewozem, co jest istotne tym znacznie bardziej że możesz nam przekazać na złomowanie na przykład samochód właściwie w każdym stanie technicznym, przyjmujemy również te bez istotnego OC oraz bez ważnych badań technicznych. Na pewno na tym skorzystasz, wskutek tego nie ma co się wahać tudzież zastanawiać - najodpowiedniej czym prędzej napisać do nas czy też zatelefonować oraz radować się z udanej współpracy.  

A współpraca z nami to rzeczywiście same walory, o czym najlepiej świadczy szerokie grono usatysfakcjonowanych kontrahentów. Chcesz do nich dołączyć? Zapraszamy.

 

FIRMA

NIP: --
REGON: --

 

 

Wyceń swój pojazd:
skupautdostawczych@interia.pl

 

 

Skup samochodów całych uszkodzonych i powypadkowych od 2009 roku 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach