AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę świętokrzyskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 502 620 705

Jesteś jednym z tych, którym przydatny skup na najwyższym poziomie? Skup samochodów za gotówkę, któremu można zaufać to coś czego potrzebujesz? Mówisz - masz, a my oczekujemy na ciebie! Odpowiadając na wasze potrzeby skupujemy nie wyłącznie samochody osobowe, jakkolwiek także dostawcze i terenowe. Czy pojazd który chcesz oddać w nasze ręce ucierpiał z powodu korozji? Być może jest to samochód powypadkowy? A być może stało się tak, że jest po pożarze? To nie ma znaczenia, bo my zajmiemy się nawet w ten sposób zdezelowanymi autami, ty tylko musisz nam o tym dać znać, a się tym zajmiemy. 

Rzecz jasna jeżeli pragniesz zrobić miejsce w garażu dla innowacyjnego samochodu to tym który pragniesz oddać również się zajmiemy. A gotówka którą dostaniesz przyda się na nowy model. Rzecz jasna to o jakiej kwocie mowa jest uzależnione od stanu, modelu, rocznika oraz wagi pojazdu który od Ciebie dostaniemy. Jeśli będziesz usatysfakcjonowany proponowaną kwotą - a na pewno będziesz - dobijemy targu. Zajmiemy się transportem, co jest istotne tym bardziej że masz prawo nam przekazać na złomowanie na przykład samochód właściwie w każdym stanie technicznym, przyjmujemy też te bez znaczącego OC i bez znaczących badań technicznych. Tak czy inaczej wyjdziesz na plus stąd naszym zdaniem nie musisz nad tym mocno rozmyślać, porządniej jak od razu przejdziemy do ścisłych warunków współpracy.  

A współpraca z nami to naprawdę same atuty, o czym najlepiej świadczy szerokie grono zadowolonych konsumentów. Masz chętkę dołączyć do tego grona? Czekamy na Ciebie.

 

FIRMA

NIP: --
REGON: --

 

 

Wyceń swój pojazd:
skupautdostawczych@interia.pl

 

 

Skup samochodów całych uszkodzonych i powypadkowych od 2009 roku 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach