AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę mazowieckie - całe Mazowsze

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 575 518 076

Obeznany auto skup to coś czego poszukujesz? Oto jesteśmy! Nie ma mowy o żadnych oznakach nieprofesjonalizmu, bo działamy na rynku od lat - a szerokie grono kontrahentów, również i ciągle korzystających z naszej oferty to tego najlepszy dowód. Auto skup, to wbrew pozorom znaczny temat. Jakkolwiek jakby nie patrzeć chodzi tu o samochody - a to są istotne pojazdy. Lecz my wiemy jak to wszystko zorganizować, żeby cały proces skupu był tak praktyczny i efektywny jak tylko to możliwe. 

W głównej mierze jest to skup samochodów za gotówkę, wobec tego od razu dostajesz należną Ci kwotę. Jest to też skup pojazdów nie wyłącznie jak to z reguły bywa osobowych czy nawet dostawczych, jednak również z otwartymi rękami czekamy na pojazdy typu jazdy terenowej. 

Tak w gruncie rzeczy to wszelkiego rodzaju oraz w każdym stanie technicznym samochody nas interesują - przyjmiemy każde. Nawet stary, zardzewiały pojazd nas intryguje, nawet taki po pożarze, powypadkowy czy nawet bez istotnego OC.  

To wszystko przyjmiemy! Nasza idealna wykwalifikowana kadra pracobiorców dokona sumiennej, uczciwej, rzetelnej wyceny. Wszyscy będą usatysfakcjonowani i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jednak może być tak, że nasunęły Tobie się do głowy jakieś zapytania - w takim razie czekamy na kontakt z Twojej strony. Z pewnością u nas możesz liczyć na dokładne wyjaśnienia. I na koniec raz jeszcze zachęcamy do wejścia na domenę.


INFORMACJE Z NASZEGO BLOGA

PODCZAS PODRÓŻY SAMOCHODEM ZAPLANUJ PRZERWY


Jazda samochodem jest nie tylko przyjemnością dla wielu kierowców, ale dla nich wszystkich jest też ogromną odpowiedzialnością. Ogromnym wyzwaniem w tym wypadku są przede wszystkim długie i wyczerpujące trasy. Nawet najlepsi i najbardziej doświadczeni kierowcy potrzebują odpoczynku i zebrania myśli, by przez resztę drogi być maksymalnie skoncentrowanym.

Nie śpiesz się na drodze

Pośpiech jest złym doradcą w przypadku jazdy samochodem. Nadmierna prędkość czy też nadużywanie zasad ruchu drogowego mogą skończyć się tragicznie. Dobrego wpływu nie ma też kilkaset kilometrów do przejechania. Dlatego też najlepszym sposobem na przejechanie bez problemów i sytuacji stresowej są dobrze zaplanowane przerwy.

Przerwa – wybawienie dla kierowcy

Czytaj więcej ...

 

JAK SOBIE RADZIĆ ZE ZMĘCZENIEM PODCZAS JAZDY?


Jazda samochodem wymaga maksymalnego skupienia i koncentracji. Wiadomo przecież, że na drodze nie odpowiadamy tylko za siebie. Będąc uczestnikami ruchu drogowego odpowiadamy za bezpieczeństwo swoje, swoich pasażerów, pieszych, rowerzystów, motocyklistów i innych kierowców. Oczywiście nie jesteśmy w tym sami, inni też nie są zwolnieni z odpowiedzialności i ostrożności, ponieważ ogólne bezpieczeństwo na drodze zależy od wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Czasem jednak zdarza się, że mamy do pokonania naprawdę długą trasę, a nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Wszelkiego rodzaju odstępstwa od naszej normy w prowadzeniu samochodu powinny być przez nas specjalnie traktowane. Jeśli zazwyczaj korzystamy z samochodu na krótkich trasach, to do długiej trasy powinniśmy się specjalnie przygotować. Poniżej kilka rat na temat tego jak poradzić sobie ze zmęczeniem w czasie jazdy samochodem.

Pamiętaj o przerwach

Przerwa to podstawa w czasie długiej jazdy. Bez przerwy zaczynamy być senni, wpadamy w pewnego rodzaju przyzwyczajenie zwłaszcza na prostej drodze, która pozwala na szybką jazdę, tracimy koncentrację. Taka uśpiona czujność bywa naprawdę niebezpieczna. 

Czytaj więcej ...

 

ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA


Na pewno wszyscy spotkaliśmy się kiedyś ze stwierdzeniem, że na drodze powinna obowiązywać wszystkich zasada ograniczonego zaufania. Dotyczy to wszystkich uczestników ruchu drogowego - - od pieszych, przez rowerzystów, po kierowców różnych pojazdów mechanicznych. Zasada ograniczonego zaufania powinna być stosowana przez wszystkich, niezależnie od tego z jakich dróg korzystamy i jak bardzo wierzymy w swoją czujność i ostrożność. Nie wszystko zależy od nas na drodze, nieważne czy akurat spacerujemy chodnikiem po mieście, czy też poruszamy się samochodem autostradą.

Ograniczone zaufanie wobec siebie i wobec innych

Zasada ograniczonego zaufania dotyczy nie tylko innych, ale także nas samych. Chodzi bowiem o to, żeby na drodze ufać właśnie najmniej sobie. Bardzo często zdarza się tak, że w czasie monotonnej drogi po równej nawierzchni niebezpiecznie zwiększamy prędkość samochodu, nasza jazda jest brawurowa, a tym samym niebezpieczna, nie tylko dla innych, ale i dla nas. Są jednak także sytuacje, w których nasza czujność powinna być zwiększona. Coraz częściej zdarza się, że kierowcy powodują wypadki i kolizje przez zniecierpliwienie, zmęczenie czy też roztargnienie.

Czytaj więcej ...