AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę zachodniopomorskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 665 780 212

Auto skup także może poszczycić się atrakcyjną propozycją - przekonasz się o tym zagłębiając się w naszą idealną ofertę. Skonstruowany przez nas auto skup bo ma w sobie wszystko to, czego oczekuje się od placówki tego rodzaju - profesjonalną obsługę, uczciwą wycenę, kompleksowe nastawienie do klienta. Jeśli wobec tego pomocny Tobie na już oraz na dzisiaj wykwalifikowany oraz doświadczony skup samochodów za gotówkę - trafiłeś idealnie.

To dla ciebie perfekcyjna okazja jeżeli szukasz sposobu na sprzedanie samochodu za gotówkę w sposób doświadczony i świetny. Wystarczy zagłębić się w prowadzoną przez nas propozycję, żeby zdołać do końca przekonać się o tym jak niezwykle stworzony przez nas skup pojazdów osobowych i dostawczych, terenowych w każdym stanie technicznym może ułatwić Ci Twoje życie. Z nami pozbędziesz się problemowego auta, nawet jeżeli nie ma znaczącego OC. 

Twój samochód w kiepskim stanie jest bez istotnych badań technicznych? To bez znaczenia - nie musisz tracić czasu oraz pieniędzy na te badania. Masz prawo bo pozbyć się problemu bez jakichkolwiek stresów, a jednocześnie dostać uczciwą sumkę za posiadany pojazd. Wszystko, co powinieneś zrobić to najzwyczajniej w świecie skontaktować się z nami, a my dokonamy bezpłatnej wyceny we wskazanym miejscu oraz wszystkim się zajmiemy profesjonalnie, błyskawicznie, przyjemnie.  

Chcesz na własnej skórze przekonać się jakie to proste? Zatem wstąp bez żadnego ale na prowadzoną przez nas stronę internetową, dzięki czemu zapoznasz wszystkie interesujące Cię szczegóły. Tam dowiesz się wszystkiego, a jeżeli będziesz miał jakieś zapytania co więcej - pamiętaj, że naprawdę chętnie na nie odpowiemy. Rzecz jasna i tutaj wszystko przyjemnie, ekspresowo, profesjonalnie. To skup samochodów dla Twoich pragnień!


INFORMACJE Z NASZEGO BLOGA

SPRAWDZENIE HISTORII POJAZDU PRZED ZAKUPEM


Zakup samochodu to zawsze duży wydatek. Jednych stać na auto prosto z salonu, drudzy mogą pozwolić sobie jedynie na samochód używany, często też bezpośrednio sprowadzony z zagranicy. Każdy kupujący, który decyduje się na zakup samochodu z drugiej ręki powinien dokładnie sprawdzić historię danego pojazdu przed zakupem. Rezygnacja ze sprawdzenia historii pojazdu może mieć poważne skutki: kupimy auto uszkodzone i możemy mieć naprawdę duży problem. Są jednak sposoby na to, żeby sprawdzić stan samochodu i to, co się z nim działo od początku jego zakupu przez pierwszego właściciela.

Numer VIN

VIN to unikalny numer nadwozia każdego samochodu, składa się z 17 znaków, jego rozkodowanie pozwala nam określić takie dane jak:

  • rok produkcji auta;
  • typ nadwozia;
  • rodzaj wyposażenia fabrycznego.

Czytaj więcej ...

 

DZIECKO W FOTELIKU


Zadbanie o bezpieczeństwo jazdy najmłodszych pasażerów leży po stronie kierowcy. Nieważne, czy wieziemy samochodem swoje dzieci, czy też dzieci znajomych. Każde dziecko od urodzenia od osiągnięcia odpowiedniej wagi powinno jeździć w foteliku samochodowym. Brak fotelika samochodowego skutkuje nie tylko mandatem, ale i tragicznymi konsekwencjami w razie wypadku czy nawet najmniejszej kolizji. Pamiętajmy, że siła uderzenia zupełnie inaczej działa na kilkukilogramowego malucha niż na dorosłego. I to, co dla dorosłego może być banalnym uszkodzeniem, dla dziecka może być zagrożeniem życia. 

Wybór fotelika samochodowego

Każdy rodzic powinien na poważnie podejść do wyboru fotelika dla swojej pociechy. Od urodzenia najbardziej polecane są tak zwane „łupinki”, czyli foteliki, które z każdej strony ochraniają maleństwo. Łupinki są dedykowane dla dzieci do 13 kilogramów zazwyczaj. Drugim fotelikiem dla dziecka, które wyrosło z łupinki powinien być RWF, czyli fotelik tyłem do kierunku jazdy. Z pierwszego fotelika wyrasta się zazwyczaj w

Czytaj więcej ...

 

JAK ZACHOWAĆ SIĘ PODCZAS KOLIZJI CZY WYPADKU?


Wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego. Jest to niezależne od tego czy posiadamy prawo jazdy, czy też nie. Uczestnikiem ruchu drogowego od zawsze jest zarówno kierowca pojazdu mechanicznego, rowerzysta, jak i pieszy, który porusza się tylko chodnikiem i w miejscach wyznaczonych przez pasy drogowe. Zachowanie ostrożności i stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania to na drodze podstawa. Nie ufam ani sobie, ani też nikomu innemu. Dzięki temu zachowuje odpowiednią ostrożność, jestem skoncentrowany i mogę naprawdę być choć trochę spokojnym o swoje bezpieczeństwo. Czasem zdarza się jednak i tak, czy tego chcemy, czy nie jesteśmy świadkami, ofiarami lub sprawcami wypadku lub kolizji drogowej. Zachowania w takich sytuacjach są raczej standardowe, ale warto o nich przypominać.

Po pierwsze: zachowanie spokoju i zabezpieczenie pasażerów/ofiar

Wiadomo, że każdy incydent drogowy wprowadza nerwową atmosferę, ale przy każdym też trzeba działać trzeźwo i rozsądnie. Nawet jeśli jesteśmy uczestnikami czy sprawcami niewielkiej kolizji powinniśmy zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów. Czasem nawet pozornie niewielkie zdarzenie może być zgubne w skutkach. Dlatego jeśli odczuwasz dyskomfort, ból, niepokój po takiej kolizji czy wypadku, to w każdym momencie, a najlepiej na początku, wezwij pogotowie ratunkowe. To samo tyczy się pasażerów. Kierowca, który uczestniczy w kolizji drogowej, czyli zdarzeniu bez ofiar wypadku, bez uszkodzenia ciała pasażerów i kierowców powinien w porozumieniu z drugą stroną zadecydować, czy sprawa ma być zgłoszona na policji, czy załatwiona poprzez spisanie oświadczenia o winie przez jedną ze stron. To znacznie ułatwia wszystkie procedury i oszczędza czas, ale czasem naprawdę warto zdecydować się na spisanie oświadczenia niż ciąganie się po posterunkach policji i na salach sądowych.

Czytaj więcej ...