AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę świętokrzyskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 502 620 705

Auto skup na najważniejszym poziomie to coś czego szukasz? Skup samochodów za gotówkę, któremu można uwierzyć to coś czego potrzebujesz? Proszę niesłychanie - oto jesteśmy! Odpowiadając na wasze potrzeby skupujemy nie tylko samochody osobowe, jednakowoż również dostawcze i terenowe. Czy pojazd jaki chcesz oddać w nasze ręce ucierpiał z powodu korozji? Być może jest to samochód powypadkowy? Czyżby dotknęła go tragedia pożaru? To nie ma przesłania, bowiem my zajmiemy się nawet w ten sposób zdezelowanymi autami, ty wyłącznie musisz nam o tym dać znać, a się tym zajmiemy. 

Rzecz jasna jeżeli chcesz zrobić miejsce w garażu dla innowacyjnego samochodu to tym który chcesz oddać także się zajmiemy. Dostaniesz gotówkę - na pewno się przyda. Rzecz jasna to o jakiej kwocie mowa jest uzależnione od stanu, modelu, rocznika i wagi pojazdu który od Ciebie dostaniemy. Oczywiście sumę musisz zaakceptować, tylko wtenczas sfinalizujemy transakcję. Zajmiemy się przewozem, co jest ważne tym o wiele bardziej że masz prawo nam przekazać na złomowanie na przykład samochód odpowiednio w każdym stanie technicznym, przyjmujemy też te bez ważnego OC i bez ważnych badań technicznych. Z pewnością na tym skorzystasz, w następstwie tego nie ma co się wahać tudzież zastanawiać - najpoprawniej czym prędzej napisać do nas czy też zadzwonić i nasycać się z udanej współpracy.  

A współpraca z nami to faktycznie same zalety, o czym najprawidłowiej świadczy szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów. Pragniesz do nich dołączyć? Czekamy na Ciebie.

 

FIRMA

NIP: --
REGON: --

 

 

Wyceń swój pojazd:
skupautdostawczych@interia.pl

 

 

Skup samochodów całych uszkodzonych i powypadkowych od 2009 roku 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach