AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę podkarpackie - całe Podkarpacie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 508 754 508

Właśnie jest teraz twoja szansa na to, byś zapoznał się z tym, co pragniemy Tobie zaproponować. Rozpoczynając od tego, że jest to skup samochodowy za gotówkę, a kończąc na tym, że jednocześnie jest to skup pojazdów osobowych oraz dostawczych, terenowych w każdym stanie technicznym, również bez ważnego OC i bez istotnych badań technicznych już musisz wiedzieć, że tu w samej rzeczy masz do czynienia z kompetentnym podejściem. Możesz również liczyć na uczciwą wycenę dokonaną przez miłą obsługę.

By się z nami na nią umówić musisz najzwyczajniej w świecie napisać mejla czy też zatelefonować pod określony numer telefonu - to wszystko, jak Ci wygodniej. Resztą się już zajmiemy kompleksowo, od dotarcia na miejsce, przez porządną wycenę oraz przewóz do nas. 

Jeszcze jedna rzecz - dobrze żebyś wiedział, że ta wycena dokonywana jest na podstawie paru znaczących elementów z jakich najważniejsze to z pewnością takie ze bierzemy pod szczególną uwagę wiek, model auta, jego stan oraz rocznik. Tak jak wspominaliśmy - gotówkę uzyskasz od ręki- bez zbędnych formalności tak by cały proces był możliwie jak najbardziej miły i wydajny, jak też prędki.  

Wobec tego jeżeli tylko masz w garażu czy na podwórku samochód którego zwyczajnie chcesz lub ewentualnie musisz się pozbyć - jesteśmy do Twojej dyspozycji. My czekamy na kontakt od Ciebie. To twoje jedyne zadanie, a cała reszta należy do nas. Posiadasz jakieś dodatkowe zapytanie czy niepewności - napisz, odpowiemy na wszystko to co pragniesz. Masz prawo współdziałać z bardzo polecanym skupem - skorzystaj z tego.


INFORMACJE Z NASZEGO BLOGA

PODCZAS PODRÓŻY SAMOCHODEM ZAPLANUJ PRZERWY


Jazda samochodem jest nie tylko przyjemnością dla wielu kierowców, ale dla nich wszystkich jest też ogromną odpowiedzialnością. Ogromnym wyzwaniem w tym wypadku są przede wszystkim długie i wyczerpujące trasy. Nawet najlepsi i najbardziej doświadczeni kierowcy potrzebują odpoczynku i zebrania myśli, by przez resztę drogi być maksymalnie skoncentrowanym.

Nie śpiesz się na drodze

Pośpiech jest złym doradcą w przypadku jazdy samochodem. Nadmierna prędkość czy też nadużywanie zasad ruchu drogowego mogą skończyć się tragicznie. Dobrego wpływu nie ma też kilkaset kilometrów do przejechania. Dlatego też najlepszym sposobem na przejechanie bez problemów i sytuacji stresowej są dobrze zaplanowane przerwy.

Przerwa – wybawienie dla kierowcy

Czytaj więcej ...

 

JAK SOBIE RADZIĆ ZE ZMĘCZENIEM PODCZAS JAZDY?


Jazda samochodem wymaga maksymalnego skupienia i koncentracji. Wiadomo przecież, że na drodze nie odpowiadamy tylko za siebie. Będąc uczestnikami ruchu drogowego odpowiadamy za bezpieczeństwo swoje, swoich pasażerów, pieszych, rowerzystów, motocyklistów i innych kierowców. Oczywiście nie jesteśmy w tym sami, inni też nie są zwolnieni z odpowiedzialności i ostrożności, ponieważ ogólne bezpieczeństwo na drodze zależy od wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Czasem jednak zdarza się, że mamy do pokonania naprawdę długą trasę, a nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Wszelkiego rodzaju odstępstwa od naszej normy w prowadzeniu samochodu powinny być przez nas specjalnie traktowane. Jeśli zazwyczaj korzystamy z samochodu na krótkich trasach, to do długiej trasy powinniśmy się specjalnie przygotować. Poniżej kilka rat na temat tego jak poradzić sobie ze zmęczeniem w czasie jazdy samochodem.

Pamiętaj o przerwach

Przerwa to podstawa w czasie długiej jazdy. Bez przerwy zaczynamy być senni, wpadamy w pewnego rodzaju przyzwyczajenie zwłaszcza na prostej drodze, która pozwala na szybką jazdę, tracimy koncentrację. Taka uśpiona czujność bywa naprawdę niebezpieczna. 

Czytaj więcej ...

 

ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA


Na pewno wszyscy spotkaliśmy się kiedyś ze stwierdzeniem, że na drodze powinna obowiązywać wszystkich zasada ograniczonego zaufania. Dotyczy to wszystkich uczestników ruchu drogowego - - od pieszych, przez rowerzystów, po kierowców różnych pojazdów mechanicznych. Zasada ograniczonego zaufania powinna być stosowana przez wszystkich, niezależnie od tego z jakich dróg korzystamy i jak bardzo wierzymy w swoją czujność i ostrożność. Nie wszystko zależy od nas na drodze, nieważne czy akurat spacerujemy chodnikiem po mieście, czy też poruszamy się samochodem autostradą.

Ograniczone zaufanie wobec siebie i wobec innych

Zasada ograniczonego zaufania dotyczy nie tylko innych, ale także nas samych. Chodzi bowiem o to, żeby na drodze ufać właśnie najmniej sobie. Bardzo często zdarza się tak, że w czasie monotonnej drogi po równej nawierzchni niebezpiecznie zwiększamy prędkość samochodu, nasza jazda jest brawurowa, a tym samym niebezpieczna, nie tylko dla innych, ale i dla nas. Są jednak także sytuacje, w których nasza czujność powinna być zwiększona. Coraz częściej zdarza się, że kierowcy powodują wypadki i kolizje przez zniecierpliwienie, zmęczenie czy też roztargnienie.

Czytaj więcej ...

 

FIRMA

NIP: --
REGON: --


Skup samochodów od rocznika 2004
Tel: 508 754 508


Skup samochodów powypadkowych od rocznika 2004
Tel : 570 801 222

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach