AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę świętokrzyskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 502 620 705

Auto skup na najwyższym poziomie to coś czego wyszukujesz? Przede wszystkim zależy Tobie na tym, by był to kompetentny skup za gotówkę? Mówisz - masz, a my czekamy na ciebie! Ten skonstruowany przez nas skup pojazdów osobowych i dostawczych, jak też terenowych to nasza odpowiedź na nasze potrzeby. Czy pojazd, który chcesz oddać w nasze dłonie jest zardzewiały? A może brał udział w wypadku? Czyżby dotknęła go katastrofa pożaru? To nie ma przesłania, bo my zajmiemy się nawet w ten sposób zdezelowanymi samochodami, ty tylko musisz nam o tym dać znać, a się tym zajmiemy. 

Rzecz jasna jeśli pragniesz zrobić miejsce w garażu dla oryginalnego samochodu to tym który chcesz oddać również się zajmiemy. Dostaniesz gotówkę - na pewno się przyda. To ile dostaniesz w głównej mierze zależy od rocznika, modelu i wagi pojazdu z jakim będziemy posiadać do czynienia. Jeśli będziesz usatysfakcjonowany proponowaną kwotą - a na pewno będziesz - dobijemy targu. Zajmiemy się transportem, co jest ważne tym bardziej że masz prawo nam przekazać na złomowanie na przykład samochód odpowiednio w każdym stanie technicznym, przyjmujemy również te bez znaczącego OC i bez znaczących badań technicznych. Na pewno na tym skorzystasz, właśnie dlatego nie ma co się wahać tudzież zastanawiać - najpoprawniej czym prędzej napisać do nas lub zadzwonić i cieszyć się z udanej współpracy.  

A współpraca z nami to faktycznie same walory, o czym najpoprawniej świadczy szerokie grono zadowolonych klientów. Pragniesz do nich dołączyć? Uprzejmie zapraszamy.

 

FIRMA

NIP: --
REGON: --

 

 

Wyceń swój pojazd:
skupautdostawczych@interia.pl

 

 

Skup samochodów całych uszkodzonych i powypadkowych od 2009 roku 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach