AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę opolskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 507 253 802

Właśnie jest teraz twoja szansa na to, byś zapoznał się z tym, co chcemy Ci zaproponować. Przede wszystkim należy zacząć od wątku, że masz do czynienia z nie byle jakim skupem, bo skup samochodów za gotówkę jest to a dodatkowo takich, które mają dowolny stan techniczny no i takich jakie koniecznie pod żadnym pozorem nie muszą być osobowe, bowiem terenowe czy też dostawcze też przyjmujemy. Masz prawo także liczyć na sprawiedliwą wycenę dokonaną przez rozkoszną obsługę.

By się z nami na nią umówić powinieneś po prostu napisać mejla albo zadzwonić pod wskazany numer telefonu - to wszystko, jak Tobie wygodniej. My już sami dotrzemy na miejsce, dokonamy tej wspomnianej solidnej wyceny oraz zajmiemy się transportem. 

Jeszcze jedna rzecz - dobrze żebyś wiedział, że ta wycena dopełniana jest na bazie kilku istotnych czynników z jakich najważniejsze to na pewno takie ze bierzemy pod uwagę wiek, model auta, jego stan i rocznik. Tak jak napomykaliśmy - gotówkę dostaniesz od ręki - bez bezużytecznych formalności tak by cały proces był możliwie jak najbardziej miły oraz skuteczny, jak także szybki.  

Toteż jeżeli tylko masz w garażu czy na podwórku samochód którego zwyczajnie pragniesz lub ewentualnie musisz się pozbyć - jesteśmy do Twojej dyspozycji. My czekamy na kontakt od Ciebie. To twoje jedyne zadanie, a cała reszta należy do nas. Masz jakieś poboczne zapytanie czy niepewności - napisz, odpowiemy na wszystko to co pragniesz. Masz prawo współdziałać z nadzwyczaj polecanym skupem - skorzystaj z tego.


INFORMACJE Z NASZEGO BLOGA

PŁYTA POŚLIZGOWA


Kurs prawa jazdy obejmuje zaledwie 30 godzin praktyki dla każdego, kto chce stać się prawdziwym kierowcą. Wszyscy są zgodni, co do tego, że to zdecydowanie za mało i tak naprawdę dopiero pierwsza samodzielne jazdy po zdaniu egzaminu są prawdziwą szkołą jazdy. W każdym wypadku trzeba być bardzo ostrożnym. Każdy świeżo upieczony kierowca jest osobą, która powinna być szczególnie wyczulona na sytuację panującą na drodze, w tym warunki atmosferyczne. Pogoda i prowadzenie auta to dwa nierozłączne elementy. Wiele bowiem zależy od tego w jakich warunkach prowadzimy samochód, wiele razy pogoda pasuje nam motoryzacyjne plany. 

W trakcie kursy na prawo jazdy być może będzie dane nam być świadkiem jakichś niebezpiecznych sytuacji drogowych wywołanych przez niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ale wszystko też zależy do pory roku, w której na ten kurs uczęszczamy. Najwięcej sytuacji kryzysowych odczuwamy bowiem przy mokrej i śliskiej nawierzchni.

Czytaj więcej ...

 

NAJMOCNIEJSZA SERYJNA ALFA W HISTORII


Alfa Romeo to bardzo popularna marka na polskich drogach. Wiąże się to z faktem, że samochody te wyróżniają się prawdziwie luksusowym wyglądem i względnie niskimi cenami jak na takie auto. Niewątpliwie też najmocniejszą serią marki jest Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Flagowce innych marek samochodowych są bardzo zagrożone jeśli chodzi o pierwszeństwo w możliwościach technicznych i dynamicznej jeździe. 

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio – dane techniczne

Wspomniana już wyżej Alfa Romeo zdecydowanie wyróżnia się nowatorskimi rozwiązania i technicznymi i jest szczególnie przyjemnym autem do prowadzenia. Na początku zajmijmy się danymi technicznymi tego pojazdu:

Ten konkretny model Alfy może rozpędzić się aż do 307 km/h, to jeszcze możliwe dzięki;

 • Mocy 510 KM uzyskane z pojemności 2,9 litr
 • Napęd na tylne koła;
 • Ceramiczne hamulce;
 • Aktywna szpera;
 • Niewielki opór na kierownicy;
 • Cztery potężne rury wydechowe.

Czytaj więcej ...

 

NOWY CEPIK 2.0


CEPiK 2.0 to system informatyczny Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Warto pamiętać, że od 1 stycznia 2016 roku nad systemem tym czuwa Minister Cyfryzacji, a samo działanie CEPiK-a reguluje ustawa o ruchu drogowym. 

Dane, które można znaleźć w CEPIK-u

Po pierwsze: CEPiK obejmuje ewidencję pojazdów, czyli CEP. Po drugie: obejmuje też centralną ewidencję kierowców, czyli CEK. Każda z tych ewidencji gromadzi inne dane, w CEP-ie znajdziemy między innymi takie dane jak:

 • dane pojazdu, czyli marka i model;
 • dane techniczne pojazdu, czyli pojemność silnika, liczba miejsc;
 • informacje o dokumentach pojazdu;
 • dane o właścicielach – obecnym i poprzednich;
 • informacje o zdarzeniach z udziałem pojazdu: kradzież, odnalezienie etc.;
 • dane na temat obowiązkowego ubezpieczenia OC;
 • dane na temat badania technicznego i stanie licznika.

Czytaj więcej ...

 

AUTO SKUP
WOJ. OPOLSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach