AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę warmińsko-mazurskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 500 614 311

Będziesz zdziwiony tym w jaki sposób stereotypowy - nadzwyczajny auto skup jest w stanie Ci uprościć życie. Taka sytuacja - jakiś tam rozklekotany czterokołowy grat zaśmieca Twoje podwórko i naprawdę nie masz zielonego pojęcia co z nim zrobić - my możemy Ci w tym pomóc szybko oraz wygodnie. My jako skup aut za gotówkę to oczywiście robimy - bierzemy ten problem na swoją głowę. To nie wszystko! Jako że jesteśmy ekspertami - dbamy o porządne warunki współpracy oraz rzeczywiście dostajesz z naszej firmy możliwie idealną cenę za takie samochody. 

Nie powstrzymujemy się również prowadząc tylko skup pojazdów osobowych. Nasze zainteresowanie wzbudzają też samochody typu osobowego terenowego jak też dostawczaki

Nie musisz mieć aktualnych badań technicznych czy też OC - wszelkie je przyjmiemy!. Stąd nie musisz się martwić o jakieś tam ograniczenia reprezentatywne dla wielu innych skupów. Po prostu już tym nie musisz się niepokoić.  

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami a Ty jako skonstruowany przez nas kontrahent jesteś naszym niekwestionowanym priorytetem. Skorzystaj z stworzonego przez nas podejście, bowiem dzięki temu istniejemy i niesłychanie to doceniamy, skutkiem tego czekamy na kontakt. Nie przegap takiej okazji, albowiem byłoby szkoda - w istocie możesz to zrobić! Najprawidłowiej już dzisiaj. Serdecznie zapraszamy na opisującą nas witrynę internetową po więcej wiadomości. A jeśli masz jakieś zapytania do nas - pisz śmiało, a my prędko odpowiemy.


INFORMACJE Z NASZEGO BLOGA

PŁYTA POŚLIZGOWA


Kurs prawa jazdy obejmuje zaledwie 30 godzin praktyki dla każdego, kto chce stać się prawdziwym kierowcą. Wszyscy są zgodni, co do tego, że to zdecydowanie za mało i tak naprawdę dopiero pierwsza samodzielne jazdy po zdaniu egzaminu są prawdziwą szkołą jazdy. W każdym wypadku trzeba być bardzo ostrożnym. Każdy świeżo upieczony kierowca jest osobą, która powinna być szczególnie wyczulona na sytuację panującą na drodze, w tym warunki atmosferyczne. Pogoda i prowadzenie auta to dwa nierozłączne elementy. Wiele bowiem zależy od tego w jakich warunkach prowadzimy samochód, wiele razy pogoda pasuje nam motoryzacyjne plany. 

W trakcie kursy na prawo jazdy być może będzie dane nam być świadkiem jakichś niebezpiecznych sytuacji drogowych wywołanych przez niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ale wszystko też zależy do pory roku, w której na ten kurs uczęszczamy. Najwięcej sytuacji kryzysowych odczuwamy bowiem przy mokrej i śliskiej nawierzchni.

Czytaj więcej ...

 

NAJMOCNIEJSZA SERYJNA ALFA W HISTORII


Alfa Romeo to bardzo popularna marka na polskich drogach. Wiąże się to z faktem, że samochody te wyróżniają się prawdziwie luksusowym wyglądem i względnie niskimi cenami jak na takie auto. Niewątpliwie też najmocniejszą serią marki jest Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Flagowce innych marek samochodowych są bardzo zagrożone jeśli chodzi o pierwszeństwo w możliwościach technicznych i dynamicznej jeździe. 

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio – dane techniczne

Wspomniana już wyżej Alfa Romeo zdecydowanie wyróżnia się nowatorskimi rozwiązania i technicznymi i jest szczególnie przyjemnym autem do prowadzenia. Na początku zajmijmy się danymi technicznymi tego pojazdu:

Ten konkretny model Alfy może rozpędzić się aż do 307 km/h, to jeszcze możliwe dzięki;

 • Mocy 510 KM uzyskane z pojemności 2,9 litr
 • Napęd na tylne koła;
 • Ceramiczne hamulce;
 • Aktywna szpera;
 • Niewielki opór na kierownicy;
 • Cztery potężne rury wydechowe.

Czytaj więcej ...

 

NOWY CEPIK 2.0


CEPiK 2.0 to system informatyczny Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Warto pamiętać, że od 1 stycznia 2016 roku nad systemem tym czuwa Minister Cyfryzacji, a samo działanie CEPiK-a reguluje ustawa o ruchu drogowym. 

Dane, które można znaleźć w CEPIK-u

Po pierwsze: CEPiK obejmuje ewidencję pojazdów, czyli CEP. Po drugie: obejmuje też centralną ewidencję kierowców, czyli CEK. Każda z tych ewidencji gromadzi inne dane, w CEP-ie znajdziemy między innymi takie dane jak:

 • dane pojazdu, czyli marka i model;
 • dane techniczne pojazdu, czyli pojemność silnika, liczba miejsc;
 • informacje o dokumentach pojazdu;
 • dane o właścicielach – obecnym i poprzednich;
 • informacje o zdarzeniach z udziałem pojazdu: kradzież, odnalezienie etc.;
 • dane na temat obowiązkowego ubezpieczenia OC;
 • dane na temat badania technicznego i stanie licznika.

Czytaj więcej ...