AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę świętokrzyskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 502 620 705

Jesteś jednym z tych, którym przydatny skup na najwyższym poziomie? Przede wszystkim zależy Tobie na tym, by był to obeznany skup za gotówkę? Proszę wybitnie - oto jesteśmy! Ten nasz skup pojazdów osobowych oraz dostawczych, jak także terenowych to nasza riposta na nasze potrzeby. Czy samochód, kto chcesz oddać w nasze ręce jest zardzewiały? Być może jest to samochód powypadkowy? A być może stało się tak, że jest po pożarze? To nie ma znaczenia, bowiem my zajmiemy się nawet w ten sposób zdezelowanymi wozami, ty wyłącznie musisz nam o tym dać znać, a się tym zajmiemy. 

Naturalnie, wozy w znakomitym stanie także przyjmujemy np. jeśli pozbywasz się aktualnego, aby zrobić miejsce na pionierski model. Dostaniesz gotówkę - na pewno się przyda. To ile dostaniesz w głównej mierze zależy od rocznika, modelu i wagi pojazdu z jakim będziemy posiadać do czynienia. Jeżeli będziesz usatysfakcjonowany proponowaną kwotą - a na pewno będziesz - dobijemy targu. Transport to następna rzecz o jaką naprawdę nie musisz się troskać, nawet jeżeli ten samochód nie ma istotnego OC lub także nie ma aktualnych badań. Tak czy inaczej wyjdziesz na atut stąd naszym zdaniem nie musisz nad tym mocno rozmyślać, porządniej jak od razu przejdziemy do ścisłych warunków współpracy.  

To u nas dostaniesz zalety, to jest fakt który potwierdza de facto szerokie grono kontrahentów. Pragniesz do nich dołączyć? Uprzejmie zapraszamy.


INFORMACJE Z NASZEGO BLOGA

ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA


Na pewno wszyscy spotkaliśmy się kiedyś ze stwierdzeniem, że na drodze powinna obowiązywać wszystkich zasada ograniczonego zaufania. Dotyczy to wszystkich uczestników ruchu drogowego - - od pieszych, przez rowerzystów, po kierowców różnych pojazdów mechanicznych. Zasada ograniczonego zaufania powinna być stosowana przez wszystkich, niezależnie od tego z jakich dróg korzystamy i jak bardzo wierzymy w swoją czujność i ostrożność. Nie wszystko zależy od nas na drodze, nieważne czy akurat spacerujemy chodnikiem po mieście, czy też poruszamy się samochodem autostradą.

Ograniczone zaufanie wobec siebie i wobec innych

Zasada ograniczonego zaufania dotyczy nie tylko innych, ale także nas samych. Chodzi bowiem o to, żeby na drodze ufać właśnie najmniej sobie. Bardzo często zdarza się tak, że w czasie monotonnej drogi po równej nawierzchni niebezpiecznie zwiększamy prędkość samochodu, nasza jazda jest brawurowa, a tym samym niebezpieczna, nie tylko dla innych, ale i dla nas. Są jednak także sytuacje, w których nasza czujność powinna być zwiększona. Coraz częściej zdarza się, że kierowcy powodują wypadki i kolizje przez zniecierpliwienie, zmęczenie czy też roztargnienie.

Czytaj więcej ...

 

CZY MOŻNA ODMÓWIĆ PRZYJĘCIA MANDATU?


Przepisy ruchu drogowego wyraźnie zaznaczają i określają zachowanie na drodze kierowców i pieszych. Odpowiednie zachowanie prędkości, stosowanie się do predyspozycji terenu, czytanie znaków drogowych i respektowanie ich. To wszystko pozwala nam bardziej zadbać o bezpieczeństwo i sprawić, że poruszanie się po drodze dla wszystkich jest dużo bardziej bezpieczne. Coraz więcej osób zaczyna rozumieć, że respektowanie zasad ruchu drogowego jest zdecydowanie bardziej rozsądne niż łamanie przepisów. Dla niektórych większe znaczenie ma także to, że dzięki temu mogą uniknąć kar pieniężnych.

Mandat za łamanie przepisów ruchu drogowego

Policja każdego roku wlepia mnóstwo mandatów za wykroczenia drogowego. Chodzi nie tylko o przekroczenie prędkości, ale także o brak zapiętych pasów, przewożenie dziecka bez fotelika samochodowego, parkowanie w miejscach zakazanych. Mandat mogą wlepić nam zarówno na trasie, jak i w mieście. Każdy mandat jest zawsze poparty odpowiednim przepisem, dlatego też funkcjonariusze policji nigdy nie udzielają ich bez powodu. Kierowcy często buntują się wobec mandatów, które dostają za minimalne wykroczenia. Prawo jest jednak bezlitosne wobec takich kierowców Ciekawostką jednak jest to, że możemy odmówić przyjęcia mandatu.

Czytaj więcej ...

 

SPRAWDZENIE HISTORII POJAZDU PRZED ZAKUPEM


Zakup samochodu to zawsze duży wydatek. Jednych stać na auto prosto z salonu, drudzy mogą pozwolić sobie jedynie na samochód używany, często też bezpośrednio sprowadzony z zagranicy. Każdy kupujący, który decyduje się na zakup samochodu z drugiej ręki powinien dokładnie sprawdzić historię danego pojazdu przed zakupem. Rezygnacja ze sprawdzenia historii pojazdu może mieć poważne skutki: kupimy auto uszkodzone i możemy mieć naprawdę duży problem. Są jednak sposoby na to, żeby sprawdzić stan samochodu i to, co się z nim działo od początku jego zakupu przez pierwszego właściciela.

Numer VIN

VIN to unikalny numer nadwozia każdego samochodu, składa się z 17 znaków, jego rozkodowanie pozwala nam określić takie dane jak:

  • rok produkcji auta;
  • typ nadwozia;
  • rodzaj wyposażenia fabrycznego.

Czytaj więcej ...

 

 

FIRMA

NIP: --
REGON: --

 

 

Wyceń swój pojazd:
skupautdostawczych@interia.pl

 

 

Skup samochodów całych uszkodzonych i powypadkowych od 2009 roku 

 

 


Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach