AutoSkupy24.pl

Skup samochodów za gotówkę lubuskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 665 780 212

Nie znajdziesz bardziej profesjonalnego skupu samochodowego aniżeli ten, z którym właśnie wstępując na naszą idealną stronę będziesz mieć do czynienia. Wszystko, co powinieneś uczynić to oczywiście wejść na witrynę internetową, a już na pierwszy rzut oka będziesz wiedział jak dużo zyskasz wybierając stworzony przez nas auto skup - rzecz jasna, nic nie tracąc. A w związku z tym, że bezsprzecznie jest to skup samochodów za gotówkę - nie ma znaczenia jaki pojazd trafi w nasze ręce, zawsze każdy konsument dostanie za dany model w istocie uczciwe pieniądze. Przy wycenie bierzemy pod uwagę rzeczy takie jak stan samochodu, jego waga, rocznik oraz model. Jeśli chodzi o rodzaj samochodów to przyjmujemy nie wyłącznie osobowe, jednak też dostawcze lub też także terenowe. Wobec tego widzisz, że nie utrudniamy - jednak ułatwiamy sprawę, a Ty możesz przy tym wszystkim naprawdę sporo skorzystać. 

Inną korzyścią jest to że możesz nam przekazać swój samochód nawet jeśli nie masz w nim obowiązującego stanu fachowego czy również znaczącego OC. Zatem jeżeli z jakichkolwiek przyczyn zapomniałeś o wykupieniu zabezpieczenia niech w żaden sposób to cię nie blokuje od zatelefonowania do nas. I podobnie, jeśli nie masz ważnych badań technicznych także możesz do nas śmiało pisać. Pragniesz skorzystać? Napisz albo zatelefonuj jeżeli tylko pragniesz przekazać nam jakiś z wyżej wymienionych samochodów i dostać za niego uczciwą zapłatę. Przyjedziemy na miejsce wskazane przez ciebie, dokonamy wyceny - zrobimy wszystko tak, aby obie witryny był jak w największym stopniu zadowolone. Znacznie więcej istotnych wiadomości naturalnie odnajdziesz na naszej witrynie internetowej.


INFORMACJE Z NASZEGO BLOGA

JAK ZACHOWAĆ SIĘ PODCZAS KOLIZJI CZY WYPADKU?


Wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego. Jest to niezależne od tego czy posiadamy prawo jazdy, czy też nie. Uczestnikiem ruchu drogowego od zawsze jest zarówno kierowca pojazdu mechanicznego, rowerzysta, jak i pieszy, który porusza się tylko chodnikiem i w miejscach wyznaczonych przez pasy drogowe. Zachowanie ostrożności i stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania to na drodze podstawa. Nie ufam ani sobie, ani też nikomu innemu. Dzięki temu zachowuje odpowiednią ostrożność, jestem skoncentrowany i mogę naprawdę być choć trochę spokojnym o swoje bezpieczeństwo. Czasem zdarza się jednak i tak, czy tego chcemy, czy nie jesteśmy świadkami, ofiarami lub sprawcami wypadku lub kolizji drogowej. Zachowania w takich sytuacjach są raczej standardowe, ale warto o nich przypominać.

Po pierwsze: zachowanie spokoju i zabezpieczenie pasażerów/ofiar

Wiadomo, że każdy incydent drogowy wprowadza nerwową atmosferę, ale przy każdym też trzeba działać trzeźwo i rozsądnie. Nawet jeśli jesteśmy uczestnikami czy sprawcami niewielkiej kolizji powinniśmy zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów. Czasem nawet pozornie niewielkie zdarzenie może być zgubne w skutkach. Dlatego jeśli odczuwasz dyskomfort, ból, niepokój po takiej kolizji czy wypadku, to w każdym momencie, a najlepiej na początku, wezwij pogotowie ratunkowe. To samo tyczy się pasażerów. Kierowca, który uczestniczy w kolizji drogowej, czyli zdarzeniu bez ofiar wypadku, bez uszkodzenia ciała pasażerów i kierowców powinien w porozumieniu z drugą stroną zadecydować, czy sprawa ma być zgłoszona na policji, czy załatwiona poprzez spisanie oświadczenia o winie przez jedną ze stron. To znacznie ułatwia wszystkie procedury i oszczędza czas, ale czasem naprawdę warto zdecydować się na spisanie oświadczenia niż ciąganie się po posterunkach policji i na salach sądowych.

Czytaj więcej ...

 

CZY WARTO KUPIĆ HYBRYDĘ?


Czym jest hybryda? Dlaczego w świecie motoryzacyjnym uchodzi za prawdziwe zjawisko? Czy warto ją kupić? Jakie są minusy i plusy jazdy hybrydą? Te pytania pojawiają się zawsze w kontekście rozmów o niestandardowych tworach motoryzacji. Takim tworem niewątpliwie jest hybryda. 

Hybryda to nic innego jak auto, które posiada dwa silniki:

  • elektryczny,
  • spalinowy.

Nawet bardzo doświadczenie kierowcy i ci, którzy zajmują się samochodami zawodowo twierdzą, że jazda hybrydą to niezapomniane wrażenia. Warto dodać, że produkcją hybrydy zajmują się wiodące marki samochodowe na świecie. Kiedyś hybryda była nazywana fanaberią dla tych, których chcą być eko. W tym momencie jest to częsty wybór tych, którzy szukają w samochodach lepszej jazdy i rzeczywiście cenią sobie dbałość o środowisko. Hybrydę w tym momencie można kupić nawet używaną w całkiem niezłej cenie. Są to niewątpliwie samochody, które coraz częściej będziemy spotykać na polskich drogach. 

Czytaj więcej ...

 

PŁYTA POŚLIZGOWA


Kurs prawa jazdy obejmuje zaledwie 30 godzin praktyki dla każdego, kto chce stać się prawdziwym kierowcą. Wszyscy są zgodni, co do tego, że to zdecydowanie za mało i tak naprawdę dopiero pierwsza samodzielne jazdy po zdaniu egzaminu są prawdziwą szkołą jazdy. W każdym wypadku trzeba być bardzo ostrożnym. Każdy świeżo upieczony kierowca jest osobą, która powinna być szczególnie wyczulona na sytuację panującą na drodze, w tym warunki atmosferyczne. Pogoda i prowadzenie auta to dwa nierozłączne elementy. Wiele bowiem zależy od tego w jakich warunkach prowadzimy samochód, wiele razy pogoda pasuje nam motoryzacyjne plany. 

W trakcie kursy na prawo jazdy być może będzie dane nam być świadkiem jakichś niebezpiecznych sytuacji drogowych wywołanych przez niesprzyjające warunki atmosferyczne. Ale wszystko też zależy do pory roku, w której na ten kurs uczęszczamy. Najwięcej sytuacji kryzysowych odczuwamy bowiem przy mokrej i śliskiej nawierzchni.

Czytaj więcej ...